Про компанію

"Школа Адміністративного Управління Зиминой" - компанія, що динамічно розвивається, з чіткими корпоративними цінностями.

 

З 1995 року - усі наші технології і бізнес-рішення адаптовані до специфіки наших клієнтів, сегментів ринку, галузей, території роботи. 

Принципи нашій роботи:

 • Розробка і впровадження системи управління якістю
 • Підготовка системи управління якістю до сертифікації на відповідність ISO 9001  
 • Відновлення системи управління якістю
 • Поліпшення системи управління якістю
 • Підвищення персональної і корпоративної ефективності

Наша з Вами співпраця дозволить:

 • за короткий строк упорядкувати діяльність
 • підвищити керованість компанії
 • збільшити доходність компанії
 • істотно понизити витрати
 • збільшити об'єми продажів
 • оптимізувати бізнес-процеси "під ключ"

Це можливо тому, що Наші консультант-тренеры застосовують унікальну технологію підвищення ефективності компанії в умовах ресурсних обмежень

Завдання на 2010 рік:

Надання послуг найвищого якості, впровадження нових практичних технологій для реалізації лідерських цілей наших клієнтів.

 

 

 

 
 

Види діяльності

Пропонуємо Вашій увазі послуги Школи Адміністративного Управління Зиминой : Управлінський консалтинг: Впровадження, документування і підготовка до(ре-) сертифікації системи управління якістю відповідно до вимог ISO 9001 Відновлення системи управління якістю, згідно з вимогами ISO 9001 Підготовка до наглядового аудиту на відповідність вимогам ISO 9001 Поліпшення і оптимізація процесів компанії на основі ISO 9004/TQM, Lean Management, Lean Production, 5S, TPM, Kaizen Проведення внутрішнього аудиту системи управління якістю Консультування з питань метрологічного забезпечення виробництва тренінг: лідерство. Організація і мотивація роботи підлеглих Тайм менеджмент для керівника. Особиста і командна ефективність Як стати бухгалтером за 7 днів Як стати Головним бухгалтером за 7 днів LEAN методи поліпшення якості і підвищення ефективності процесів(5S TPM Kaidzen) ISO 9000 ISO 9001 : Основні положення і вимоги до впровадження системи управління якістю ISO серії 9000: Визначення, моделювання взаємодій і поліпшення процесів Ключові компетенції представника керівництва за якістю, згідно вимог ISO 9001 Внутрішній аудит СМК, згідно ISO 19011 і ISO 9001 Видавництво і продаж : Система стандартизації України(у схемах) стандартизація система управління якість(у схемах) 1 частина. Візуалізація тексту ДСТУ ISO 9000 : 2007 2 частина. Візуалізація тексту ДСТУ ISO 9001 : 2009 3 частина. Візуалізація тексту ДСТУ ISO 9004 : 2001 Учбово-практичний посібник: "Стандартизація систем управління якістю(у схемах) " - унікальне видання, де уперше в Україні візуалізований текст стандартів Системи управління якістю.

 

Мапа

Контакти

Школа Административного Управления Зиминой
(основний офіс)

Україна, Київська, Киев, Киев, будинок
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create